Ремонт дизельних навантажувачів

Ми проводимо капітальний ремонт і повне відновлення дизельних навантажувачів виробництва таких марок: BALKANCAR, TOYOTA, MITSUBISHI, NISSAN і інші. Здійснюємо ремонт двигунів і КПП.

Ремонт дизельних навантажувачів та іншої спецтехніки - один із пріоритетних напрямків нашої роботи. Вчасно проведене ТО і ремонт забезпечує спецтехніки безперебійну роботу і передбачений термін служби.

Ми виконуємо весь цикл робіт, пов'язаних з ремонтом дизельних навантажувачів - від проведення діагностики до придбання і установки запчастин, заміна яких забезпечить спецтехніці первісну продуктивність.

 

Чому варто довірити ремонт навантажувача в Дніпрі компанії Фортейл

Професіоналізм: у нашому штаті працюють тільки досвідчені інженери і механіки з профільною освітою, які досконало знають нюанси роботи та ремонту спеціальної техніки.

Технічна оснащеність: використовуємо в роботі тільки сучасне обладнання для ремонту та діагностики, і постійно розширюємо технічну базу, щоб бути готовими до вирішення завдань підвищеної складності.

Оперативність: швидко реагуємо на кожен запит і чітко дотримуємося обумовлених термінів.

Універсальність: однаково професійно працюємо з ремонтом імпортної спеціальної техніки популярних марок.

Якість запчастин та ПММ: купуємо запчастини безпосередньо у виробників, тому відповідаємо за якість і оригінальність. Крім того, відсутність посередників допомагає нам підтримувати ціни на ремонт і ТО спецтехніки на конкурентному рівні.

Наявність власного складу з великим асортиментом запасних частин для ремонту навантажувачів та іншої спецтехніки: постійно підтримуємо на складі достатню кількість популятних деталей - завдяки цьому наші майстри виконують ремонт швидко, без «метушні» у пошуках потрібних запчастин. Базова номенклатура запчастин, присутніх на складі, становить 20 000 найменувань.