Ремонт газових та газ-бензинових навантажувачів

Ми проводимо капітальний ремонт та повне відновлення газових і газо-бензинових навантажувачів виробництва таких марок: BALKANCAR, TOYOTA, MITSUBISHI, NISSAN і інші. Здійснюємо ремонт двигунів і КПП.

Ремонт газових та газово-бензинових навантажувачів та іншої спецтехніки - один із пріоритетних напрямків нашої роботи. Вчасно проведене ТО і ремонт забезпечує спецтехніці безперебійну роботу і передбачений термін служби.

Ми виконуємо весь цикл робіт, пов'язаних з ремонтом газових і газово-бензинових навантажувачів - від проведення діагностики до придбання і установки запчастин, заміна яких забезпечить спецтехніці первісну продуктивність.

 

Чому варто довірити ремонт навантажувача в Дніпрі компанії Фортейл

Професіоналізм: у нашому штаті працюють тільки досвідчені інженери і механіки з профільною освітою, які досконало знають нюанси роботи та ремонту спеціальної техніки.

Технічна оснащеність: використовуємо в роботі тільки сучасне обладнання для ремонту та діагностики, і постійно розширюємо технічну базу, щоб бути готовими до вирішення завдань підвищеної складності.

Оперативність: швидко реагуємо на кожен запит і чітко дотримуємося обумовлених термінів.

Універсальність: однаково професійно працюємо з ремонтом імпортної спеціальної техніки популярних марок.

Якість запчастин та ПММ: отримуємо запчастини безпосередньо у виробників, тому відповідаємо за якість і оригінальність. Крім того, відсутність посередників допомагає нам підтримувати ціни на ремонт і ТО спецтехніки на конкурентноспроможньому рівні.

Наявність власного складу з великим асортиментом запасних частин для ремонту навантажувачів та іншої спецтехніки: постійно підтримуємо на складі достатню кількість потрібних деталей - завдяки цьому наші майстри виконують ремонт швидко, без «метушні» у пошуках потрібних запчастин. Базова номенклатура запчастин, присутніх на складі, становить 20 000 найменувань.