Апаратні колеса і ролики

Апаратні колеса і ролики застосовуються на харчових виробництвах, у супермаркетах, на різному торговому обладнанні. Апаратні колеса і ролики виробляються з якісного поліпропіленового або поліуретанового диску з протектором з термопластичної гуми сірого кольору. Серед переваг даного колеса невелика вартість, плавність ходу, зносостійкість, а також хороша амортизація при русі. Сірий колір протектора не залишає слідів на поверхні пола.Також до апаратних колес і роликів відносяться коліщатка і ролики для меблів, офісні крісла, дивани, шафи та інші меблі. Апаратні колеса і ролики призначені для застосування на різних візках, пересувному медичному обладнанні, у харчових і промислових цехах. Використовуються всередині приміщення і розраховані на експлуатацію зі швидкістю пересування до 4 км / ч. Мають низький опір коченню. Відрізняються хорошими антивібраційними і ударопоглинаючими властивостями. Не залишають слідів при терті і не забарвлюють поверхню підлоги. При нормальних умовах експлуатації не вимагають догляду і відрізняються тривалим терміном служби.

Апаратні колеса серії 30 SMART

Апаратні колеса серії 30 SMART це економ варіант коліс, який використовується на різному устаткуванні з невеликою нагрузкой. Диск колеса виконано з поліпропілену, а шина колеса з еластичної резини. У колесі використовується підшипник ковзання (втулка), який захищений металевими ковпаками.


Апаратні колеса серії 31 SMART

Апаратні колеса серії 31 SMART   мають відмінний дизайн і користуються великою популярністю у покупців. Диск з поліпропілену, контактний шар з сірої термопластичної гуми.


Колеса і ролики з термопластичної сірої гуми серія 32 STANDART

Колеса і ролики з термопластичної сірої гуми серія 32 STANDART
підходять для використання на підприємствах фармацевтичної і медичної спрямованості, у харчових і промислових цехах, а також у супермаркетах. Підстава колеса виготовлена з поліпропілену, а контактний шар з термопластичної гуми сірого кольору, яка не залишає слідів на поверхні.